Co nas wyróżnia?

Sala u Jakuba to niezwykle eleganckie miejsce z duszą. Wyjątkowy klimat sprawia, że wszyscy goście weselni bawią się w naszych progach aż do białego rana. Niezwykle przestronna sala pomieści aż 300 osób! Marzy Ci się wielkie wesele, podczas którego zgromadzisz w jednym miejscu rodzinę oraz przyjaciół? U nas jest to możliwe. Klimatyzacja sali gwarantuje komfort przez cały czas – niezależnie od liczby gości oraz warunków atmosferycznych. Posiadamy również odpowiednie zaplecze gastronomiczne i socjalne.

Pomagamy młodym parom w zorganizowaniu wesela marzeń. Aby zadowolić wszystkich, przygotowujemy taką ofertę, jaka będzie spersonalizowana i dopasowana do oczekiwań weselników. Podczas wesel gwarantujemy wyśmienite jadło – pięć gorących dań, sałatki, zimne zakąski, ciasto, owoce oraz napoje zimne i ciepłe. Wszystko przy asyście wykwalifikowanej, profesjonalnej obsługi, która zadba o wszystko.

Ponadto, dysponujemy również mniejszą salą przeznaczoną dla 40 osób, której atutem jest oddzielne zaplecze gastronomiczne. Wszystko to sprawia, że istnieje możliwość zorganizowania dwóch przyjęć w tym samym czasie.

Gościom szukającym chwili wytchnienia i pragnącym zaczerpnąć świeżego powietrza, proponujemy odpoczynek na kameralnym tarasie wyposażonym w fontannę, która po zmroku jest dodatkowo pięknie oświetlona.

Sala u Jakuba oferuje również pokoje dwuosobowe z łazienką oraz klimatyzacją – nowoczesne, elegancko wyposażone będą doskonałym miejscem do odpoczynku po zabawie weselnej. Dla nowożeńców przygotowujemy wyjątkowy apartament.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.